HilaryWood Gwarancja – Informacje

Każdy artykuł dostępny w ofercie HilaryWood objęty jest dwuletnią gwarancją.

Polityka Gwarancji

Wszystkie produkty Hilarywood Sp. z o.o są objęte dwuletnią gwarancją, obejmującą defekty produkcyjne wynikłe z błędów podczas obróbki, montażu i polerowania. Ostateczna decyzja co do uznania roszczenia należy do Hilarywood Sp. z o.o. Roszczenia gwarancyjne są akceptowane bezpośrednio od klienta końcowego jedynie w przypadku zakupu bezpośrednio od Hilarywood Sp. z o.o. W sytuacji, gdy produkt został nabyty od innego sprzedawcy, należy skontaktować się z nim w celu zgłoszenia roszczenia. W przypadku odmowy przyjęcia roszczenia przez sprzedawcę, prosimy o informację w tej sprawie.

Jeśli w okularach zamontowane są soczewki korekcyjne, zalecamy ich usunięcie przed przesłaniem produktu. Hilarywood Sp. z o.o nie ponosi odpowiedzialności za soczewki korekcyjne wysłane razem z okularami.

Hilarywood Sp. z o.o. nie odpowiada za uszkodzenia mechaniczne wynikłe z niewłaściwego użytkowania produktów.

Zgłaszanie Roszczenia Gwarancyjnego

Jak zgłosić roszczenie gwarancyjne?

Samodzielna wysyłka paczki

Wyślij paczkę na nasz adres, używając dowolnej formy przesyłki (np. InPost, DPD lub innym kurierem) na adres: Jagiellońska 42L/3: 80-366 Gdańsk. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Prosimy także o unikanie wysyłania przesyłek poleconych Pocztą Polską. Dołącz do przesyłki wydrukowany i wypełniony formularz gwarancyjny. Zajdziesz go tutaj.